ETUSIVU

RM-RakennusMarket Oy

Topeeka 32 61800 Kauhajoki

010 420 3540  www.rakennusmarket.fi

 

Siivouspalvelu Mariann

Keevelintie 50B 61850 (Lustila)

Puhelin 0400 776 396

 

SÄHKÖ MÄNTYLÄ 0Y

Kenttätie 10, Kauhajoki

06 231 4930

 

THT PALONEVA OY

Topinraitti 4, 61800 Kauhajoki

Puhelin 0400 667 324    040 5144 806

 

Kauhajoki Ajot
15.7.-16.7 2017

Aluekisat 2017

6.5. Lähileiri Kauhajoki kolmenraitin koulu ( katso tapahtumat sivu)

9.5. Aluetempo Kauhajoki

25.5. Maakuntaviesti Jurva

13.6. Mäkitempo Teuva

28.6. Aluemestaruus kortteli Närpiö

4.7. Aluemestaruus tempo Kauhajoki

15.7. Kansalliset kisat Kauhajoki

16.7. Kansalliset kisat Kauhajoki

15.7. Cycli XCO Seinäjoki

16.7. Cycli XCM Seinäjoki

26.7. Aluemestaruus maantie Vaasa ??

29.7. Botniapyöräily Vaasa

8.8. Aluemestaruus rata Seinäjoki

15.8. Aluemestaruus rata Varapäivä !

19.8.Laihian ajo tempo

28.8. Aluemestaruus maasto Seinäjoki

Kilpailun startti arkisin klo 19.00 viikonloppuisin 12.00

Ilmoittautuminen 18.30 mennessä tai 11.30 mennessä .

 

 

Yhteystiedot

Jurvu Esko Laitala  0400667344 esko.laitala(at)laitala-com

JurVO Reima Lyyluoma 0400523383 reima.lyyluoma(at)pp.inet.fi

LaihLu Raimo Viinikainen 0445665683 raimo.viinikainen(at)netikka.fi

Kraft Agneta Riddar 0503582463 agneta.riddar(at)netikka.fi

Ride Sampo Haapoja 0405078002 sampo.haapoja(at)ruukki.com

TeRi Jouko Haapala 0400861030 jouko.haapala(at)netikka.fi

KaKa Päivi Karjalainen 0504402250 paivi.karjalainen@pp9.inet.fi

WVC Hannu Anttila 0503344156 wasavelocity(at)gmail.com

 

 

 

 

 

 

Facebook löytyy kisatapahtumia

Kansallisiin kilpailuihin ilmoittautuminen

Ilmoitathan osallistumisestasi Päivi Karjalainen 0504402250 (tekstarit) tai paivi.karjalainen(at)pp9.inet.fi aina lauantaihin mennessä.

 

KAUHAJOKI AJOT !

Ilmoittautuminen Kilpailun Johtajalle  Maria Lehto 0456360223, kakapy11@gmail.com


Kaka pyöräilyn SM-mitalistit

Leena Rinne in memorial 2016